Często przeprowadzka kojarzy się z czymś kłopotliwym i stresującym. W wielu przypadkach taka opinia ma swoje uzasadnione powody, jednak czy jest to reguła? Oczywiście, że nie. Wszystko zależy do tego jakiej firmie zostanie ona powierzona.
Czym zatem kierować się przy wyborze?

Bezpieczeństwo
Najważniejsze jest bezpieczeństwo naszego mienia podczas przeprowadzki. Dlatego w pierwszej kolejności powinniśmy zwrócić uwagę, czy dana firma posiada różnego rodzaju zabezpieczenia przewożonych rzeczy, takie jak maty zabezpieczające, folie z pęcherzykami powietrza itd. Większość z nas posiada w domu przedmioty, które są dla nas bardzo ważne, jak np. antyki, dzieła sztuki. Warto dowiedzieć się zatem, czy firma oferuje profesjonalny transport tego typu rzeczy. Istotnym elementem jest także to, czy firma posiada polisę ubezpieczeniową. W razie jakiegoś uszkodzenia, możemy wówczas liczyć na rekompensatę.

Kompleksowość
Przeprowadzka to oczywiście przewóz mebli, często dużych i ciężkich. Warto zatem wybrać firmę, która nie tylko je przetransportuje, ale także pomoże nam przy ich przygotowaniu do transportu. Dokona ich demontażu, odpowiednio zabezpieczy, a następnie je zmontuje w nowym mieszkaniu Klienta.
Referencje
Przed wyborem firmy do przeprowadzki warto zapoznać się z jej referencjami i opiniami Klientów. Nie ma lepszej rekomendacji niż pozytywna opinia zadowolonego Klienta.

Obsługa
Ważna jest także obsługa Klienta przez samą przeprowadzką. Podczas rozmowy z pracownikiem firmy transportowej upewnij się, że otrzymujesz szczegółowe odpowiedzi na swoje pytania, czy ustalenie ceny jest szczegółowe i rzetelne, tak aby po wszystkim nie zaskoczyły Cię dodatkowe, nieoczekiwane koszty.

Usługi dodatkowe
Oczywiście przeprowadzka to nie tylko przenoszenie rzeczy z miejsca na miejsce. Bardzo często trzeba uporządkować nie tylko mieszkanie czy lokal, ale również piwnice, strych czy ogród. Powinniśmy dowiedzieć się czy i w tej kwestii możemy liczyć na pomoc firmy transportowej.


Przeprowadzka jest świetnym pretekstem do pozbycia się rzeczy starych i niepotrzebnych. Warto wybrać firmę, która oferuję wywóz śmieci, niepotrzebnych sprzętów itd., Niektóre firmy posiadają również opcję magazynowania, co może okazać się, w wielu przypadkach, bardzo przydatnym rozwiązaniem.
Sprawdź ofertę Transport mebli Poznań

Przeprowadzka może być szybka, sprawna i niedroga! Zadzwoń i spytaj o cenę: +48 570 570 531