AN-AR Przeprowadzki Poznań 24 +48 791 981 941 to nie tylko samo Transportowanie!

An-ArPrzeprowadzkiPoznan24

1. Opróżnianie / Likwidacja mieszkań, domów, sklepów, hal, firm i piwnic.

Jeżeli Kupiłeś Mieszkanie czy Dom albo właśnie je sprzedajesz i nie wiesz, co zrobić z tym całym starym i niepotrzebnym wyposażeniem - dobrze trafiłeś. Zrobimy z tym wszystkim porządek!

Pozbędziemy się tych wszystkich rzeczy, umeblowania i całej reszty innych przedmiotów.

Wywieziemy każdy stary lub zużyty mebel taki jak kanapy, wersalki, krzesła, taborety, szafy ubraniowe, szafy, łóżka wodne, fotele, pufy, zestawy, wypoczynkowe, łoza, stare materace, zabudowy, segmenty, stoły, stoliki nocne, ławy, szafy przesuwne, szafki na buty, garderoby, biurka, komody, komódki, witryny, szafki kuchenne, półki, szafy biurowe, szafki nocne, regały, meble sosnowe, meble z płyty laminowanej, meble ogrodowe, meble lakierowane , meble woskowane, meble Black Red White, meble tapicerowane, szafy przedpokojowe, szafki łazienkowe, stoliki i inne.

Pozbędziemy się też każdych innych niepotrzebnych rzeczy codziennego użytku typu telewizory, montaż i demontaż mebli, pralki, lubrania, wyposazenie kuchni czyli piekarniki, szklanki, kubki, szkło, garnki, patelnie, kubki, porcelana i inne naczynia, tostery, grille kuchenne, sztućce, noże, widelce, talerze, serwisy obiadowe, płyny do mycia naczyń i czyszczenia, szmatki, ręczniki, wieszaki kuchenne i każdą inną niechcianą rzecz! 

Opróżnimy wszystko z szaf, szafek, zdemontujemy niepotrzebne półki, wieszaki, listwy przypodłogowe, stare lampy wiszące, wykładziny i dywany- Wysprzątamy Mieszkanie czy Dom całkowicie - nawet do Zera.

Usługę Likwidacja Mieszkania Domu najlepiej zamówić telefonicznie (+48 791 981 941), w razie możliwości pozwoli to nam na wcześniejsze spotkanie z Tobą i dokładną wycenę, która pomoże zaoszczędzić dodatkowych i niepotrzebnych kosztów. Dbamy o Każdego Klienta. Zrobimy to wszystko sprawnie i możliwie najtaniej, poradzimy sobie szybko z każdym Mieszkaniem, Apartamentem czy Domem.

W razie pośpiechu  całą Likwidację przeprowadzimy z możliwie największą i dowolną liczbą Fachowców!

Dbamy też o Dobre imię Klienta - w razie takiej potrzeby zrobimy to Dyskretnie i Anonimowo.

2. Współpraca z komornikami
AN-AR Przeprowadzki Poznań 24 +48 791 981 941 oferuje Państwu wygodną usługę: Likwidacja Mieszkań i Likwidowanie domów. AN-AR Przeprowadzki Poznań prowadzi usługi dla Organów Prawa i Komorników w celu przeprowadzania eksmisji z mieszkań, lokali użytkowych, biur i domów. Współpracowaliśmy już z Komornikiem Eksmisji. Gotowi jesteśmy wykonać załadunek i rozładunek w trudnych sytuacjach występujących podczas takiej usługi. Pracę wykonują osoby odporne na stres, odpowiedzialne i silne fizycznie. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszej oferty.

Korzyści: Sprawność i odporność fizyczna. Wieloletnie doświadczenie firmy. Przeszkoleni odpowiednio pracownicy panują nad stresem i emocjami. Wszystkie prace wykonujemy według wcześniejszych ustaleń postanowionych przez Klienta. Wykonywane przez nas usługi są ubezpieczone. Na życzenie Klienta dostarczamy kartony, taśmy, folie, kosze i oznaczenia ostrzegawcze.

Transport i przeprowadzki realizujemy za pomocą samochodów o zabudowie kontenerowej, wyposażonych w one w obicia tapicerowane, uchwyty mocujące pasy (koce, gąbki i wypełniacze).

Gwarancja anonimowości podczas wykonywania zamówienia w warunkach trudnych dla osób eksmitowanych oraz nakazujących eksmisję.

Przeprowadzka może być szybka, sprawna i niedroga! Zadzwoń i spytaj o cenę: +48 570 570 531