Ile kosztuje przeprowadzka?

Poznań jest miesiącem, w którym najwięcej ludzi się przeprowadza. Kolejnymi miesiącami, które cieszą się popularnością wśród zmieniających miejsce zamieszkania są czerwiec, lipiec oraz wrzesień. A na jakie ceny przeprowadzki należy się przygotować jeśli chcemy zlecić jej organizację firmie transportowej?

Przeprowadzki cennik:

Cena przeprowadzki to sprawa złożona i zależy od wielu czynników: rodzaj wozu np. bagażówka, meblowóz ile trwać będzie przeprowadzka, czas postoju wozu czy będzie potrzebna pomoc w załadunku i/lub rozładunku czy w budynkach są windy ( w przypadku opcji z załadunkiem i rozładunkiem) liczba osób potrzebnych do załadunku i rozładunku liczba km w jedną stronę (w przypadku dalszych tras) czy przeprowadzka może odbyć się w dni robocze czy w niedzielę lub święto czy firma przeprowadzkowa ma udostępnić materiały do zapakowania i/lub kartony Firmy przeprowadzkowe stosują stawkę godzinową w przypadku przeprowadzek w obrębie danego miasta, np. wynajęcie auta oraz pomoc kierowcy to koszt ok. 80- 120 zł za godzinę, a pomoc dwóch pracowników to już koszt ok. 140-180 zł/godz. Wiele firm uzależnia stawki również od tego czy w budynku jest winda czy nie. W przypadku przeprowadzek na dalsze trasy, w obrębie Polski kwoty są wyższe: załadunek i rozładunek to wydatek 140 zł/godz. i dodatkowo wyceniana jest trasa ok. 2.60 zł/km. Ważne jest to, że płatny jest również często powrót samochodu! 

U Nas profesjonalna, zabezpieczona przeprowadzka do 30% taniej od konkurencji!

Cennik Przeprowadzki Poznań 

Przeprowadzki Poznań AN-AR Transport Tel. 570 570 531

Ceny za przeprowadzkę to 140 zł za godzinę pracy. Kilometrówka liczon a poza strefą Poznania 2.60 zł za 1 km. Zespół pracuje minumum 2 godziny. W celu dokładnej wyceny zapraszamy do kontaktu: 

Tel. 570 570 531

 

Przeprowadzka może być szybka, sprawna i niedroga! Zadzwoń i spytaj o cenę: +48 570 570 531