Przygotowania do przeprowadzki powinniśmy zacząć od ustalenia (na początku orientacyjnie) daty przeprowadzki. Im wcześniej znany jest termin tym więcej czasu na spokojne i dokładne działanie. Zarezerwuj ekipę przeprowadzkową na konkretny dzień i godzinę.

Jeśli mieszkasz w bloku czy kamienicy poinformuj o przeprowadzce administratora budynku czy też sąsiadów.

Zalecamy zarezerwować miejsce dla samochodu ciężarowego firmy transportowej (miejsce powinno znajdować się jak najbliżej wejścia tak aby ekipa sprawnie mogła ładować ciężkie elementy).

Zaopatrz się w materiały potrzebne do pakowania i zabezpieczania przedmiotów. Możesz również zamówić potrzebne materiały telefonicznie przy zamawianiu ekipy transportowej.

Przedmioty pakuj wg prostego schematu - książki z książkami a ubrania z ubraniami czy też kategoriami "kuchnia", "sypialnia" itd.(Jeśli odpowiednio opiszesz kartony ekipa będzie wiedziała gdzie je umieścić przy rozładunku)

Bądź w stałym kontakcie z szefem ekipy przeprowadzkowej Arkiem Tel. 791 981 941 Jeśli będzie wiedział czego oczekujesz i co jest dla Ciebie najważniejsze, masz pewność, że wszystko pójdzie po Twojej myśli a współpraca będzie przebiegać w miłej atmosferze.

Na sam koniec pozostaw po sobie porządek (Nasza ekipa Ci w tym pomoże!) Nie zapomnij o sprawdzeniu strychu i piwnicy, wyłącz prąd, zakręć gaz i wodę. Na wszelki wypadek spisz liczniki i gotowe.

 

Przeprowadzka może być szybka, sprawna i niedroga! Zadzwoń i spytaj o cenę: +48 570 570 531